Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia

DZIEŃ OTWARTY Mazowieckiej Fundacji Rodzin Zastępczych - 20.06.2015

zobacz więcej...


 

Odznaczeni Srebrnym Krzyżem Zasług

Podczas III Kongresu Rodzicielstwa Zastępczego w uznaniu wielkiej dobroci serca, mądrości i ofiarności włożonych w trud wychowania dzieci w rodzinie opartej na wspólnych wartościach moralnych - zaufaniu, współpracy i szacunku dla drugiego człowieka odznaczeni zostali Srebrnym Krzyżem Zasługi Sylwia i Waldemar Łysakowscy. Serdecznie gratulujemy.

zobacz więcej...


 

Zaproszenie na pikniki z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

zobacz więcej...


 

MAJ MIESIĄCEM RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO

Maj jest miesiącem rodzicielstwa zastępczego. W tym okresie w wielu krajach na całym świecie trwają akcje promujące ideę rodzicielstwa zastępczego. Także Mazowiecka Fundacja Rodzin Zastępczych pragnie popularyzować rodzicielstwo zastępcze, zwracając jednocześnie uwagę na konieczność poprawy statusu rodzin zastępczych i tworzenia wszystkim dzieciom pozbawionym opieki rodzicielskiej szans na wychowanie w rodzinnych formach pieczy zastępczej.

zobacz więcej...


 

Grupy wsparcia

Zapraszamy rodziny zastępcze, pogotowia opiekuńcze, rodzinne domy dziecka i wszystkie inne osoby związane z rodzicielstwem zastępczym na grupy wsparcia. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w trzecią sobotę miesiąca o godz. 16.00 w centrum Warszawy. Na grupę wsparcia można zabrać dzieci, są dla nich zorganizowane zajęcia w sąsiedniej sali.

Najbliższe terminy: 18 kwiecień 2015, 16 maj 2015.

Rodziny, które chciałyby dołączyć do grupy wsparcia proszę o kontakt: 516 099 036, kontakt@mfrz.pl

zobacz więcej...


 

Życzenia Wielkanocne

zobacz więcej...


 

Zwiedzanie Redakcji "Panoramy"

W dniach 23-24.02.2015 dzieci z rodzin zastępczych wraz z opiekunami dzięki uprzejmości pracowników Redakcji "Panoramy" zwiedzały zaplecze Redakcji. Obejrzeliśmy miejsca, gdzie powstaje program  "Panoramy", "Teleekspresu" i "Wiadomości". Podczas zwiedzania przenieśliśmy się w zaczarowany świat telewizji. Spotkaliśmy operatorów, montażystów, realizatorów, grafików i wiele innych osób tam pracujących - niewidocznych na antenie, a bez których programy te nie mogłyby powstać. Radość na twarzach dzieci wywoływało zarówno spotkanie p. Jarosława Kreta, jak i poznanie wielu telewizyjnych trików.

Redakcji "Panoramy" serdecznie dziękujemy za niezapomniane wrażenia.

zobacz więcej...


 

Zapraszamy na Grupę Wsparcia 21.02 o godzinie 16

zobacz więcej...


 

Życzenia Świąteczne

zobacz więcej...


 

Świąteczne spotkanie Rodzin MFRZ

Świąteczne spotkanie Rodzin MFRZ odbyło się 13 grudnia 2014 w Warszawie. Gościliśmy ponad 20 rodzin i 100 dzieci. Towarzyszył nam ks. Robert Branicki, opiekun Wspólnoty Rodzin Zastępczych Józef oraz nasi przyjaciele ze Stowarzyszenia Akcja Miś – Pani Ania Przybysz i Pani Iwona Jezierska.

zobacz więcej...


 

  Informacji 31 do 40 ze wszystkich86

 
Bezpłatnie pity wypełniamy z PITax.pl Łatwe podatki.