Pierwsza Poprzednia

Spotkanie grupy wsparcia 11 lutego 2012 r.

Najbliższe spotkanie grupy wsparcia odbędzie się 11.02.2012 r. (sobota) w sali przy ul. Nowogrodzkiej 49 - 3 piętro od godz. 10.30. Spotykają się sami opiekunowie (bez dzieci). Spotkanie grupy rodzin, które muszą przyjeżdżać  z dziećmi  i zajęcia dla tych dzieci  planujemy w marcu.

zobacz więcej...


 

Dni otwarte w rodzinnym domu dziecka w Piastowie

Dzieci i opiekunowie serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych rodzicielstwem zastępczym do odwiedzin ich Domu.
Zaproszenia na uroczyste otwarcie  zostały wysłane również  m.in.   do Rzecznika Praw Dziecka, Wojewody Mazowieckiego, Starostwa Powiatu Pruszkowskiego, Zarządu i Rady Powiatu, Burmistrza Piastowa.  W uroczystym otwarciu uczestniczyły m.in.: Przedstawicielki Rady Powiatu Pruszkowskiego,  Pani Dyrektor PCPR, przedstawicielka Mazowieckiej Fundacji Rodzin Zastępczych. Niestety, ze względu na liczne, wcześniejsze zobowiązania z  zaproszenia nie mogli skorzystać inni zaproszeni Goście ani Ich przedstawiciele …..  Szkoda, bo poznanie tego niezwykłego Domu, z jego wyczuwalnym ciepłem, życzliwą atmosferą i dobrymi wzajemnymi relacjami między wszystkimi mieszkańcami pozostaje w pamięci na długo.
zobacz więcej...


 

Witamy na nowej stronie

Witamy serdecznie na nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że będzie Państu dobrze służyć. Już wkrótce pojawią się najnowsze informacje.

Tymczasem zapraszamy do wypełnienia PITu za pomocą przygotowanych przez nas programów. Aby wypełnić PIT i przekazać 1% naszej fundacji kliknij tutaj

zobacz więcej...


 

  Informacji 81 do 83 ze wszystkich83

 
Bezpłatnie pity wypełniamy z PITax.pl Łatwe podatki.